Mutfak Tadilatı

Cevapla
admin
Site Admin
Mesajlar: 32
Kayıt: Sal Mar 19, 2019 1:33 pm

Mutfak Tadilatı

Mesaj gönderen admin » Çrş Mar 20, 2019 4:25 pm

Mutfak Tadilatı

Evlerde yenilemeye ve tadilata ihtiyaç duyan yerlerin başında şüphesiz mutfak ve mutfak dolapları gelmektedir. Kullanım olarak bakıldığında da evde en çok kullanılan yerlerin başında mutfak ve mutfak dolapları gelmektedir, gelişen teknoloji ve yeni modern yaklaşımlar ömrünü doldurmasa bile mutfaklarımıza farklı bir dokunuşu gerekli kılmaktadır.

Mutfak tadilatının başında mutfak dolaplarının seçimi gelmektedir, iyi bir mutfak ve kullanışlı dolaplar için ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepleriniz bizim için önemlidir. Standart ölçüler yerine sizlerin, özellikle ev hanımlarımızın kullanımlarına göre dizayn edilmiş mutfaklar sizlere daha faydalı olacaktır. Mutfağın büyük veya küçük olmasına göre dizayn edilen mutfaklarda renk seçimi de bu ölçüde fayda sağlayacaktır, işinde uzman deneyimli personelimiz açık renklerin mekana daha geniş hava katması gibi basit ama etkili dokunuşlarla sizlere rahat, kullanışlı ve şık mutfaklar sunacaktır.

Tüm bunların yanında eski mutfak dolaplarının sökülmesi ile ortaya çıkabilecek, tadilat ve boyama işleri de yine başka bir usta ya da firmaya ihtiyaç duyulmadan firmamızca halledilebileceğinden daha sağlıklı ve kolay bir dekorasyon hizmeti almış olacaksınız. Güzel ve şık bir mutfak için artık daha fazla beklemenize gerek yok mutfağınız için düşündüğünüz tüm uygulamaları, tüm yenilikleri firma olarak ustalıkla gerçekleştiriyoruz.

İster küçük şirin bir mutfağınız olsun, isterse geniş bir mutfak olsun tüm ve farklı dekorasyonlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Dar alanlarda bol çekmece ve kullanışlı bölmelerle kullanışlı bir mutfak dizayn ederken, geniş alanlarda bir mutfaktan öte yaşam alanı hayata geçiriyoruz. Mutfağınızda sihirli bir dokunuş için bizleri arayın.
ERKUR YAPI
Atalar Mahallesi Doğu Caddesi No:64 Kartal /İSTANBUL
http://www.erkuryapi.com.tr
info@erkuryapi.com.tr
erkuryapimuhendislik@gmail.com
+90 (216) 426 30 63
+90 (532) 235 97 63
+90 (216) 426 30 63

Cevapla